Jacy będziemy? Horoskop

Bardzo często można usłyszeć, że imię nadawane dziecku będzie odzwierciedlało nie tylko jego duszę i osobowość, ale również zainteresowania, pasje oraz charakter. Z tego też powodu wielu rodziców przywiązuje do tego olbrzymią wagę i przez długie tygodnie wybiera imię. Wbrew pozorom znacznie ważniejsza od samego imienia jest data urodzin dziecka, a właściwie ułożenie gwiazd i planet w tej dacie.

Horoskop na dzień narodzin

Kosmogram urodzeniowy zwany również indywidualnym horoskopem urodzeniowym jest tym, co determinuje całe życie danej osoby. O ile zwykły horoskop jest pewnego rodzaju „przepowiednią” o zakresie rocznym, tygodniowym czy dziennym, tak horoskopu urodzeniowego nie sposób zmienić – urodzenie następuje przecież w konkretnej dacie.

Liczy się również godzina

Wbrew pozorom do poprawnego sprawdzenia horoskopu urodzeniowego niezbędna jest znajomość nie tylko daty urodzenia, ale również dokładnej godziny i minuty tego wydarzenia. Tylko wtedy uzyskamy pewność, że dany horoskop będzie dotyczył naszej osoby i naszych cech charakteru.

Podsumowując, pomimo tego, że horoskop urodzeniowy jest przeważnie niedoceniany, to w praktyce można dojrzeć jego znaczną „sprawdzalność” w życiu, czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich horoskopach dziennych.