Praktyki magiczne z udziałem run

Runy są bardzo popularnym narzędziem magicznym, który pozwala wpłynąć na rzeczywistość i osiągnąć określony cel – zazwyczaj będzie to jakaś korzyść, którą bardzo chcemy osiągnąć. Runy są alfabetem złożonym z 24 znaków/symboli, każdy z nich według przekonań ma możliwość przyciągania energii z wszechświata, która wpłynie na wskazaną osobę. Symbole te podczas magicznych praktyk układa się w bindruny – czyli magiczne zestawienia służące określonemu celowi.

Magia runiczna

Praktyki magiczne z wykorzystaniem run pozwalają uporać się z problemami, które w wielu przypadkach przerastają możliwości ludzkie. Specjalne zestawienia symboli run posiadają określone moce energetyczne, które mają na celu wywołanie określonej reakcji poprzez wpływ na podświadomość. Energia ta pozwala wydobyć z niej siły, które pomagają dojść do zamierzonego celu. Symbole runiczne mogą posłużyć przykładowo do:

– pomocy w leczeniu chorób,

– osiągnięcia bogactwa,

– ochrony przed pechem i negatywną energią,

– przyciągnięcia szczęścia,

– wpływu na cechy psychiczne jak nabycie odwagi, siły, mądrości,

– umacniania więzi i relacji międzyludzkich,

– pomocy w znalezieniu miłości.

Jak widać na przykładach, runy dają bardzo wszechstronną możliwość wpływu na życie człowieka, są nieskończonym źródłem pożądanej energii.