Gdzie możemy postawić sobie tarota?

Jeśli we wróżbach szukamy pomocy w otaczających nas problemach, możemy skorzystać z tak zwanego anielskiego tarota. Tarot ten nie jest klasyczną wersją popularnego zbioru kart, ale jest jego modyfikacją i nieco „lżejszą” odmianą. Gdzie możemy skorzystać z anielskich wróżb?

Internet

W przypadku internetu skorzystanie z anielskich wróżb jest bardzo proste. Wybieramy konkretną stronę i… klikamy. Po wylosowaniu odpowiednich kart tarota, możemy skorzystać z interpretacji otrzymanych wyników. Jeśli jednak szukamy rzeczowej i konkretnej wróżby, raczej nie korzystajmy z sieci. Podawane wyniki są niejednokrotnie owocem działania aplikacji internetowej.

Wróżka

Tarota anielskiego może nam postawić również sama wróżka. Oczywiście taka metoda jest bardziej „prawdziwa”, ponieważ wiąże się z konkretną osobą, która bardzo często ma określone umiejętności (choć również i na tym polu znajdują się oszuści).

A może samemu?

Tarot anielski możemy sobie postawić również samemu. Co ciekawe, komplet kart możemy znaleźć w wielu miejscach (szczególnie często są one rozdysponowane wraz z różnymi poradnikami kobiecymi). Możemy też na własną rękę kupić konkretny komplet kart, dostępny na przykład w internecie.